Biz Kimiz?

Her zaman, her şekilde kendini rakiplerinden bir adım önde gösteren Foto Tunç artık çok daha iyi yerlere gelmiş bulunmaktadır.

1982 yılında kurmuş olduğumuz firmamız fotoğrafçılık sektöründe her zaman yeniliğin öncüsü olarak hizmet vermektedir.

Teknolojik altyapısı deneyimli kadrosuyla eski karanlık oda döneminden buyana günümüz klasik ve digital fotoğraf anlayışını kaliteli hizmet yaklaşımlarıyla beraber sunmayı her dönemde bir ilke ve kural edinerek sizlerle paylaşmayı kendimize görev edindik. Her zaman değerli anılarınızın bir parçası olmayı ve sizlerle büyümeyi ilke ve görev bildik.Her anınız içinde fotoğraf ve video karesi olarak destek vermek bizim mesleki yaşantımızda sizlerle paylaşacağımız en değerli dakikalar olmuştur ve olmaya devam edecektir. Sizlerle olmaktan tüm fotoğrafçılık hizmetlerini vermekten, mutlu anılarınızı bir hayat boyu yaşatmaktan, yılmadan devam edeceğimizi ve sizlerle üzülüp sizlerle bir bütün olmayı tüm hizmet ağımızla desteklemeyi kendimize ve siz değerli müşterilerimize karşı görevlermizi şimdi olduğu gibi geleceğe aynı heyecanla taşımak en temel amacımızdır. Sizlerle daha iyiye daha güzele ve mutlu yarınlara..

Felsefemiz

1982 – Resmi olarak ilk defa bu yılda işimize başladık.

Ülkesini ve dünyayı tanıyan, farklılıkları algılayan ve saygı duyan, çözüm odaklı bakış açısı gelişmiş, yenilikçi fikirler üretebilen, eleştirel aklı benimsemiş, analitik düşünebilen, entelektüel kimlik taşıyan, donanımlı ve çok yönlü bireylerle ülkemizin fotoğraf alanındaki gelişmelerinde öncü rol üstlenmek ve bu alanlarda insanlığın yararına çalışmalar yürütmektir.

Ekipmanlarimiz

Teknolojik Foto Tunç!

Ülkemizde bulunan son model teknolojik aletlerle işimizi yapmaktayız. Fotoğrafçılığın her alanında gereken bütün ekipmanların hemen hemen en iyilerinin bizde olduğunun garantisini verebiliriz.